Upravit stránku

Základní provedení

  • anhydritové
  • cementové

Technické vybavení

  • Čerpadlo betonových směsí PUTZMEISTER P 718 TD

Charakteristika anhydritovývh potěrů

Samonivelační lité potěry na bázi síranu vápenatého, které se používají pro podlahové konstrukce především v bytových a administrativních stavbách. Jedná se o speciální tekuté produkty určené jako vyrovnávací vrstva pod nášlapnou krytinu. Provádějí se v tloušťkách od 40 do 80 mm. Materiál je vyráběn na automatizovaných betonárnách. K čerpání do jednostlivých místností používáme vlastní mobilní čerpadlo s dosahem 150 m.

Vzhledem ke složení nehrozí riziko vzniku trhlin vlivem smršťování. Nejsou vhodné do místností s trvalou vlhkostí.

Charakteristika cementovových potěrů

Samonivelační lité potěry na bázi cementu, které se používají pro podlahové konstrukce především v bytových a administrativních stavbách. Jedná se o speciální tekuté produkty určené jako vyrovnávací vrstva pod nášlapnou krytinu. Provádějí se v tloušťkách od 40 do 80 mm. Materiál je vyráběn na automatizovaných betonárnách. K čerpání do jednostlivých místností používáme vlastní mobilní čerpadlo s dosahem 150 m.

Oproti anhydritovým potěrům nabízejí rychlejší nárůst pevnosti a vysychání. Jsou vhodné i do místností s trvalou vlhkostí.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti